Про конференцію

Міжнародна конференція «Ринок нерухомості» - щорічний найбільш очікуваний захід, що проводить Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ). Він традиційно збирає усіх, чия діяльність пов’язана із ринком нерухомості. Цього року наймасштабніша рієлторська подія відбудеться у казковому Львові.

Цьогорічна Конференція в першу чергу носитиме благодійний характер – частина зібраних коштів буде направлена на підтримку Збройних Сил України та допомогу громадянам постраждалих від військової агресії.

Експерти у сфері інвестицій, будівництва, а також маркетингу, продажу та сервісів на спільному бізнес-майданчику обговорять як ринок нерухомості адаптувався в умовах воєнного стану, які перспективи розвитку ринку в Україні після Перемоги, поділяться власним досвідом та дієвими технологіями роботи на ринку нерухомості в нашій країні.

Участь у конференції – це унікальна можливість

Для учасників

 • ознайомитися з новітніми тенденціями українського та світового ринку нерухомості;
 • отримати нові ідеї, інформацію, інструменти, технології, що дозволяють працювати продуктивніше на ринку рієлторських послуг в цих умовах, у концентрованому вигляді та за незначні кошти;
 • укріпити внутрішню впевненість у своєму професіоналізмі;
 • розширити коло професійних соціальних зв’язків;
 • збільшити спектр бізнес-контактів у галузі нерухомості та суміжних сфер

Для спікерів

 • впливати на ринок рієлторських послуг України;
 • представити свій бренд та бренд своєї компанії;
 • презентувати власні тренінги та навчальні продукти зацікавленій цільовій аудиторії;

Для інвесторів та партнерів

 • презентувати свій бренд та бренд своєї компанії безпосередньо цільовій аудиторії;
 • ефективно взаємодіяти з професіоналами українського ринку нерухомості та представниками іноземних компаній;
 • збільшити спектр бізнес-контактів у галузі нерухомості та суміжних сфер

До участі у Конференції запрошено волонтерів, громадських діячів, експертів, керівників агентств та компаній, провідних фахівців, фінансові інститути та міжнародних партнерів.

Захід проводиться за підтримки офіційного партнера DOM.RIA .

Встигніть зарезервувати свою участь у ХXVІ Міжнародній конференції «РИНОК НЕРУХОМОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ: АДАПТАЦІЯ, ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» і отримайте позитивні емоції від заходу, корисну інформацію, ділові знайомства та контакти.

До зустрічі у казковому Львові!

Про АФНУ

Професійність, що базується на більш ніж двадцятирічному досвіді. Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України – наймасштабніша профільна громадська організація, що об’єднує представників з 25 регіонів країни у 32 містах. Свою діяльність АФНУ розпочала ще у 1995 році. Сьогодні її членами є більше 2000 професійних ріелторів, а відділення відкриті практично у всіх областях України. Детальніше...

©2024 АФНУ. Всі права захищено