Цього року конференцію приймає львівський Premier Hotel Dnister (https://dnister-hotel.phnr.com/ua).

Вдало розташувавшись на пагорбі навпроти мальовничого парку, готель знаходиться всього за декілька кроків від Старого Міста, яке внесено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також від найвизначніших архітектурних пам’яток Львова. 

Нещодавно номери готелю  було повністю відреставровано: зараз це зовсім новий інтер’єр, в якому поєднались модернізм та класика, продумана система освітлення та клімат-контролю, а також неймовірний вид з вікон. У Premier Hotel Dnister зберігається тепла атмосфера та гостинність Львова – справжнього музею під відкритим небом! 

Готель також володіє значним досвідом проведення подій як національного, так і міжнародного масштабу. Тут є 4 спеціально обладнані конференц-зали, кімната для переговорів та сучасний бізнес-центр – тож, кожен учасник конференції, окрім офіційної програми, може організувати власні ділові зустрічі та переговори.

 

Місце проведення дружньої вечері:

Готельно-відпочинковий комплекс "Наварія Нова".

Планується трансфер о 18:00 біля готелю "Дністер".

 

Рекомендації організаторів щодо проживання у Львові

Готель Premier Hotel Dnister https://dnister-hotel.phnr.com/ua - знижка 20% на номери від категорії Прем’єр за промокодом AFNU-2023, період проживання - з 07.06 по 11.06.2023. Оплата при бронюванні. Тариф не повертається. 

 

Мережа готелів Reikartz. 3 готелі на ваш вибір:

Reikartz Дворжец Львів https://reikartz.com/uk/hotels/dworzec/ електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Reikartz Медівал Львів https://reikartz.com/uk/hotels/medievale-lvov/ електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Reikartz Мурал Львів https://reikartz.com/uk/hotels/reyikartz-mural-lviv/ електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

При бронюванні гостям необхідно написати лист на вищевказані поштові адреси, в залежності від того, який готель ви обрали або на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з указанням ПІБ, номеру контактного телефону, дати заїзда, виїзда, категорія номера, спосіб оплати і ПРОМОКОД LvivReikartz, за яким надається знижка на проживання -10%.

 

Також гості Конференції зможуть скористатися подобовою орендою від  LEOGRAND apartments. Зателефонувавши за телефоном 067 673 27 27 ви зможете замовити оренду затишної квартири зі скидкою 12%, промокод АФНУ 2023.

LeoGrand

Про АФНУ

Професійність, що базується на більш ніж двадцятирічному досвіді. Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України – наймасштабніша профільна громадська організація, що об’єднує представників з 25 регіонів країни у 32 містах. Свою діяльність АФНУ розпочала ще у 1995 році. Сьогодні її членами є більше 2000 професійних ріелторів, а відділення відкриті практично у всіх областях України. Детальніше...

©2024 АФНУ. Всі права захищено